niedziela, 19 października 2014

BLW w święta jest możliwe w Gdańsku!

Kochani sklepy zaczynają przygotowania świąteczne. Szczególnie może Wam się to rzucić w oczy robiąc zakupy w Lidlu. W Niemczech obchodzi się przez cały październik Oktoberfest, na którym pojawiają się już świąteczne motywy.
Dodatkowo my też jesteśmy rodzicami i wiemy, że warto do niektórych rzeczy przygotować się szybciej.

Dlatego mamy dla Was propozycje. BLW już znacie- jeśli nie to zapraszamy na warsztaty wprowadzające,które odbywają się raz w miesiącu-, ale chcemy się z Wami podzielić świątecznym doświadczeniem. Co to znaczy? Chcemy Wam pokazać, że BLW jest możliwe również w Święta Bożego Narodzenia, że istnieją smakołyki, którymi będziecie mogły poczęstować Wasze maluchy, że 12 potraw wigilijnych nie jest konieczna, a jeśli już to gwarantuję Wam, że co najmniej 4 można przygotować tak by mały łasuch się na nie skusił. Chcemy się podzielić z Wami pomysłami na kalendarze adwentowe- niektóre z Was mają starsze pociechy, a jeśli nie to uważam, że to fantastyczny sposób na odliczenie czasu do świąt nawet dla dorosłych( i nie koniecznie będą do kalendarze przygotowane przez koncerny czy markety pełne cukru i chemii).
Poczujmy już zapach Świąt i zapał do przygotowania własnej wymarzonej Wigilii.
Warsztaty będą z degustacją i paczuszką smakołyków do zabrania dla rodziny w związku z tym ich cena będzie trochę wyższa niż warsztatów wprowadzających, bo 50 zł. (Jeśli namówicie kolegę/koleżankę- każde z Was zapłaci 45 zł.)
Gwarantujemy, że zostaniecie wyposażone w moc pomysłów, garść przepisów i inspiracji :)
Termin będzie zależny od ilości chętnych. Przewidujemy dwa spotkania w listopadzie (17.11 i 18.11 w godzinach przedpołudniowych), ale wszystko zależy od Was.
Miejsce to Centrum Terapii Logop na gdańskim Jasieniu- ul. Rysia 2.
Zachęcamy do kontaktu na adres marta-baj@wp.pl

2 komentarze:

Puffa pisze...

szkoda że mam tak daleko :(

ObyTylkoNieZwariować pisze...

Ale ze juuuuuz? Warsztaty super. Z chęcią bym się na takie wybrala.. Pozdrawiam Karolina